Jaworzno, ul. Katowicka 31b
+ 48 32 745 22 45
biuro@fabrykatalentow.com

Bieszczady 2020

WAKACJE INNE NIŻ WSZYSTKIE 

Jeśli szukasz miejsca i ludzi, przy których możesz rozwinąć skrzydła, czuć się swobodnie i odkrywać swoje pasje – właśnie znalazłeś. Stworzyliśmy program z przestrzenią na Twoje potrzeby, a nasza kadra to ludzie podobni do Ciebie. Otwarci, zaangażowani, chętni do poznawania nowych rzeczy, wyposażeni w wiedzę i kompetencje. Zapewnimy Ci dobrą zabawę i bezpieczeństwo. Jedziesz z nami?

pasji i zaangażowania

zadowolonych z wyjazdów z nami

doświadczenia

Letnie Studio Sceniczne

obóz wokalno-artystyczny dla dzieci i młodzieży od 7 do 19 lat

Program warsztatów powstał z myślą o tych, którzy uwielbiają śpiewać i chcą rozwijać swoje zdolności artystyczne. Prowadzone przez profesjonalistów zajęcia aktorskie, sceniczne, dykcyjne, impostacyjne i taneczne będą odbywać się każdego dnia. Rozpuszczamy tremę, bawimy się muzyką i uczymy się współpracować ze sobą, nie tylko na scenie. Oprócz szeregu atrakcji związanych z muzyką, takich jak m.in.: nagrania i koncert finałowy, czekają nas także wycieczki i świetna zabawa! LSS to połączenie twórczej pracy z wakacyjnym wypoczynkiem.

ROZGRZEWKA

Integracyjne zajęcia grupowe, mające na celu przełamanie ograniczeń, zrozumienie mechanizmów działania naszych myśli i ciała. Pozbywamy się negatywnych przekonań na temat siebie i innych. Zwiększamy też koncentrację, pozytywnie nastrajając się na resztę dnia.

ZAJĘCIA MUZYCZNE

Zajęcia prowadzone są przez instruktorów i finalistów 2 edycji programu The Voice of Poland. Każde zajęcia muzyczne to ćwiczenia z emisji głosu, dykcji i impostacji. Czeka nas porządna rozśpiewka, praca nad interpretacją i przygotowania do Koncertu Finałowego. Nie zabraknie eksperymentów muzycznych, zabawy konwencjami i improwizacji.

ZAJĘCIA SCENICZNE

Podczas tych zajęć Uczestnicy obozu przygotowują się do występów na scenie, biorą udział w warsztatach aktorskich i choreograficznych. Celem warsztatów jest przygotowanie do udziału w festiwalach, konkursach wokalnych oraz castingach.

Strefa Odkrywcy

Obóz przygodowy dla dzieci i młodzieży od 7 do 16 lat

Program obozu został stworzony z myślą o tych, którzy mają ochotę spędzić wakacje w ciekawy i aktywny sposób. Fabuła obozu oparta jest o wypełnianie misji, które każdego dnia przybliżają grupę do końcowego celu. Dzięki zajęciom w terenie będziemy rozwijać orientację i umiejętność logicznego myślenia. Dużo czasu poświęcimy na ćwiczenie skutecznego działania w grupie, strategicznego planowania i wykorzystywania swoich zasobów. Ciekawe warsztaty w grupach pozwolą uczestnikom rozwinąć drzemiący w nich potencjał i odkryć w sobie nieznane dotąd talenty.

Gry i zabawy terenowe

Oprócz chwil błogiego lenistwa czeka nas wiele przygód. Nauczymy się działać w grupie, budując zaufanie do siebie i innych oraz wzmacniać poczucie, że potrafimy poradzić sobie w każdych warunkach.

Gra fabularna

W jej konwencji będziemy podejmować wszelkie działania, o których informować nas będą na bieżąco tajemnicze wiadomości, które uczestnicy obozu otrzymają każdego dnia. Eksperymenty i rezultaty? Brzmi jak plan!

Strefa rozwoju

Dowiemy się jak praktycznie gospodarować nadmiarem energii i jak radzić sobie z jej brakiem, nauczymy się żonglować, poznamy tajniki autoprezentacji i będziemy odkrywać nowe pasje. Doświadczymy, że można wygrać tylko dzięki umiejętności współpracy, ale ważne jest również odpowiednie przygotowanie

Zamek w Lesku

Zakwaterowanie

W tym roku będziemy nocować w prawdziwym XVI-wiecznym zamku! Zamek w Lesku to przestronny budynek, który dysponuje pokojami 2-4 osobowymi z łazienkami i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Na terenie Ośrodka znajduje się stołówka, sale zajęciowe, boiska, zewnętrzny basen oraz miejsce na ognisko i grilla. W otoczeniu zieleni dookoła zamku będziemy mogli bezpiecznie spędzać czas na zewnątrz.

LETNIE STUDIO SCENICZNE & STREFA ODKRYWCY

Atrakcje

Pobyt na obozie niesie ze sobą wiele dodatkowych niespodzianek i możliwości. Spotkania wieczorne zawsze cieszą się na warsztatach szczególnym zainteresowaniem. Jest to czas dzielenia się doświadczeniami, budowania więzi, rozmów o rzeczach ważnych i zupełnie prozaicznych. Pogodne wieczory przybierają rozmaite formy, bowiem są to także muzyczne ogniska, śpiewy, tańce, karaoke oraz różnego rodzaju zabawy.

JEZIORO

Spędzimy czas na zabawie nad jeziorem, gdzie znajduje się główna baza WOPR. Kąpielisko znajduje się w uroczym miejscu, w otoczeniu gór i lasów. Odwiedzimy też przystań żeglarską.

PARK LINOWY

Czeka nas super zabawa w parku linowym z rozmaitymi trasami – dla młodszych i starszych, gdzie w bezpiecznych warunkach można dięgnąc do zasobów odwagi i sprytu

ZAPLECZE REKREACYJNE

Zamek w Lesku dysponuje zapleczem rekreacyjnym i sportowym. Na terenie ośrodka znajduje się bilard, boisko, świetlice, duży ogród oraz sprzęty do gier i zabaw, które są oddane do dyspozycji Uczestników obozu.

DOJAZD

Będziemy podróżować autokarem. Miejsce i godzina odjazdu zostaną podane 7 dni przed wyjazdem.

TERMINY i CENA

28.06 – 10.07.2020 – 2099 zł (przy zapisach do 28 lutego, po 28 lutego – 2199 zł)

RABATY

Rabat rodzinny 50 zł Gwarancja najniższej ceny dla klientów Fabryki Talentów.

Kilka najważniejszych informacji

Na wszystkich obozach organizowanych przez Fabrykę Talentów zapewniamy dostęp do opieki medycznej. Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać przy zapisie dziecka.

KADRA I BEZPIECZEŃSTWO

 Ze szczególną dbałością dobieramy Kadrę. Możecie Państwo mieć pewność, że zatrudnieni wychowawcy mają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.

KARTA KWALIFIKACYJNA

Informacje zamieszczone w karcie pomogą nam w zapewnieniu bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kartę kwalifikacyjną można pobrać TUTAJ
PIENIĄDZE DLA UCZESTNIKÓW

Opierając się o nasze doświadczenia zachęcamy, aby w pierwszym dniu obozu dziecko zdeponowało pieniądze i cenne rzeczy u wychowawcy. Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych rzeczy i pieniędzy.

KONTAKT TELEFONICZNY

Wiemy jak ważny jest dla Państwa kontakt z dzieckiem. Dlatego zarówno kierownik, jak i wychowawca będzie na czas obozu do Państwa dyspozycji telefonicznej.

Nasza kadra

Zespół specjalistów, którzy posiadają kompetencje merytoryczne i niezmierzone pokłady pasji.

Basia

KIEROWNIK

wokalistka, kompozytorka, finalistka II edycji The Voice of Poland, dyrektor metodyczny Fabryki Talentów, trener technik efektywnej nauki i rozwoju inteligencji

Agata

WYCHOWAWCA

aktorka, wokalistka, absolwentka szkoły aktorskiej w zakresie ruchu scenicznego i tańca

Dominika

WYCHOWAWCA

Wokalistka, skrzypaczka,
studentka muzykoterapii

Nicole
WYCHOWAWCA

wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, finalistka The Voice of Poland

Piotr WYCHOWAWCA

wokalista, pianista, kompozytor, laureat Festiwalu im. Anny German w Zielonej Górze

Leszek

WYCHOWAWCA

Gitarzysta, akompaniator

Kamil

WYCHOWAWCA

aktor, reżyser, scenarzysta, absolwent Krakowskiej Szkoły Aktorskiej, twórca filmowy

Roman

WYCHOWAWCA

pianista, kompozytor, aranżer

Napisz do nas