Jaworzno, ul. Katowicka 31b
+ 48 32 745 22 45
biuro@fabrykatalentow.com

Wakacje z Fabryką Talentów
Jantar 2019

WAKACJE INNE NIŻ WSZYSTKIE 

Jeśli szukasz miejsca i ludzi, przy których możesz rozwinąć skrzydła, czuć się swobodnie i odkrywać swoje pasje – właśnie znalazłeś. Stworzyliśmy program z przestrzenią na Twoje potrzeby, a nasza kadra to ludzie podobni do Ciebie. Otwarci, zaangażowani, chętni do poznawania nowych rzeczy, wyposażeni w wiedzę i kompetencje. Zapewnimy Ci dobrą zabawę i bezpieczeństwo. Jedziesz z nami?

pasji i zaangażowania

zadowolonych z wyjazdów z nami

doświadczenia

Letnie Studio Sceniczne

obóz wokalno-artystyczny dla dzieci i młodzieży od 7 do 19 lat

Program warsztatów powstał z myślą o tych, którzy uwielbiają śpiewać i chcą rozwijać swoje zdolności artystyczne. Prowadzone przez profesjonalistów zajęcia aktorskie, sceniczne, dykcyjne, impostacyjne i taneczne będą odbywać się każdego dnia. Rozpuszczamy tremę, bawimy się muzyką i uczymy się współpracować ze sobą, nie tylko na scenie. Oprócz szeregu atrakcji związanych z muzyką, takich jak m.in.: nagrania i koncert finałowy, czekają nas także wycieczki i świetna zabawa! LSS to połączenie twórczej pracy z wakacyjnym wypoczynkiem.

ROZGRZEWKA

Integracyjne zajęcia grupowe, mające na celu przełamanie ograniczeń, zrozumienie mechanizmów działania naszych myśli i ciała. Pozbywamy się negatywnych przekonań na temat siebie i innych. Zwiększamy też koncentrację, pozytywnie nastrajając się na resztę dnia.

ZAJĘCIA MUZYCZNE

Zajęcia prowadzone są przez instruktorów i finalistów 2 edycji programu The Voice of Poland. Każde zajęcia muzyczne to ćwiczenia z emisji głosu, dykcji i impostacji. Czeka nas porządna rozśpiewka, praca nad interpretacją i przygotowania do Koncertu Finałowego. Nie zabraknie eksperymentów muzycznych, zabawy konwencjami i improwizacji.

ZAJĘCIA SCENICZNE

Podczas tych zajęć Uczestnicy obozu przygotowują się do występów na scenie, biorą udział w warsztatach aktorskich i choreograficznych. Celem warsztatów jest przygotowanie do udziału w festiwalach, konkursach wokalnych oraz castingach.

Strefa Odkrywcy

Obóz przygodowy dla dzieci i młodzieży od 7 do 16 lat

Program obozu został stworzony z myślą o tych, którzy mają ochotę spędzić wakacje w ciekawy i aktywny sposób. Fabuła obozu oparta jest o wypełnianie misji, które każdego dnia przybliżają grupę do końcowego celu. Dzięki zajęciom w terenie będziemy rozwijać orientację i umiejętność logicznego myślenia. Dużo czasu poświęcimy na ćwiczenie skutecznego działania w grupie, strategicznego planowania i wykorzystywania swoich zasobów. Ciekawe warsztaty w grupach pozwolą uczestnikom rozwinąć drzemiący w nich potencjał i odkryć w sobie nieznane dotąd talenty.

Gry i zabawy terenowe

Oprócz chwil błogiego lenistwa czeka nas wiele przygód. Nauczymy się działać w grupie, budując zaufanie do siebie i innych oraz wzmacniać poczucie, że potrafimy poradzić sobie w każdych warunkach.

Gra fabularna

W jej konwencji będziemy podejmować wszelkie działania, o których informować nas będą na bieżąco tajemnicze wiadomości, które uczestnicy obozu otrzymają każdego dnia. Eksperymenty i rezultaty? Brzmi jak plan!

Strefa rozwoju

Dowiemy się jak praktycznie gospodarować nadmiarem energii i jak radzić sobie z jej brakiem, nauczymy się żonglować, poznamy tajniki autoprezentacji i będziemy odkrywać nowe pasje. Doświadczymy, że można wygrać tylko dzięki umiejętności współpracy, ale ważne jest również odpowiednie przygotowanie

Ośrodek Bursztyn – Mrzeżyno

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy Bursztyn znajduje się nieopodal centrum Jantaru. Od czystej, piaszczystej plaży dzieli nas zaledwie kilkaset metrów. Budynek, w którym będziemy zakwaterowani dysponuje pokojami z łazienkami. Cały ośrodek jest ogrodzony i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Na terenie Ośrodka znajduje się stołówka, świetlice, sale, wiaty, boiska sportowe, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko i grilla. Basen, który znajduje się na terenie ośrodka będzie do naszej dyspozycji przez cały pobyt.

LETNIE STUDIO SCENICZNE & STREFA ODKRYWCY

Atrakcje

Pobyt na obozie niesie ze sobą wiele dodatkowych niespodzianek i możliwości. Spotkania wieczorne zawsze cieszą się na warsztatach szczególnym zainteresowaniem. Jest to czas dzielenia się doświadczeniami, budowania więzi, rozmów o rzeczach ważnych i zupełnie prozaicznych. Pogodne wieczory przybierają rozmaite formy, bowiem są to także muzyczne ogniska, śpiewy, tańce, karaoke oraz różnego rodzaju zabawy.

BASEN

Spędzimy czas na szalonej zabawie na basenie na terenie naszego ośrodka. Jest do naszej dyspozycji przez cały pobyt!

WYCIECZKA DO GDAŃSKA

Czeka nas wycieczka do Gdańska, gdzie odwiedzimy kilka interesujących miejsc, przejdziemy się głównym szlakiem turystycznym i ciekawie spędzimy czas umilony niespodziankami.

ZAPLECZE REKREACYJNE

Bursztyn dysponuje zapleczem rekreacyjnym i sportowym. Na terenie ośrodka znajduje się basen, doskonale przystosowane boiska, świetlica, duży ogród oraz sprzęty do gier i zabaw, które są oddane do dyspozycji Uczestników obozu.

DOJAZD

Będziemy podróżować autokarem. Miejsce i godzina odjazdu zostaną podane 7 dni przed wyjazdem.

TERMINY i CENA

23.06 – 05.07.2019 – 1899 zł (przy zapisach do 15 lutego, po 15 lutego – 1999 zł)

RABATY

Rabat rodzinny 50 zł Gwarancja najniższej ceny dla klientów Fabryki Talentów.

Kilka najważniejszych informacji

Na wszystkich obozach organizowanych przez Fabrykę Talentów zapewniamy dostęp do opieki medycznej. Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać przy zapisie dziecka.

KADRA I BEZPIECZEŃSTWO

 Ze szczególną dbałością dobieramy Kadrę. Możecie Państwo mieć pewność, że zatrudnieni wychowawcy mają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.

KARTA KWALIFIKACYJNA

Informacje zamieszczone w karcie pomogą nam w zapewnieniu bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kartę kwalifikacyjną można pobrać TUTAJ
PIENIĄDZE DLA UCZESTNIKÓW

Opierając się o nasze doświadczenia zachęcamy, aby w pierwszym dniu obozu dziecko zdeponowało pieniądze i cenne rzeczy u wychowawcy. Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych rzeczy i pieniędzy.

KONTAKT TELEFONICZNY

Wiemy jak ważny jest dla Państwa kontakt z dzieckiem. Dlatego zarówno kierownik, jak i wychowawca będzie na czas obozu do Państwa dyspozycji telefonicznej.

Nasza kadra

Zespół specjalistów, którzy posiadają kompetencje merytoryczne i niezmierzone pokłady pasji.

Basia

KIEROWNIK

wokalistka, kompozytorka, finalistka II edycji The Voice of Poland, dyrektor metodyczny Fabryki Talentów, trener technik efektywnej nauki i rozwoju inteligencji

Kamil

WYCHOWAWCA

aktor, reżyser, scenarzysta, absolwent Krakowskiej Szkoły Aktorskiej, twórca filmowy

Agata

WYCHOWAWCA

aktorka, wokalistka, absolwentka szkoły aktorskiej w zakresie ruchu scenicznego i tańca

Piotr WYCHOWAWCA

wokalista, pianista, kompozytor, laureat Festiwalu im. Anny German w Zielonej Górze

Paulina WYCHOWAWCA

wokalistka, instruktor śpiewu, studentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy

Doskonała zabawa rodzinna atmosfera

rozwój i pasja

Napisz do nas